Orgelconcert Echt
Sint-Landricuskerk Vrijthof 2A, Echt, Limburg, NederlandOrganist Jo Louppen, met medewerking van de sopraan Kim Savelsbergh. Muziek van o.a. César Franck, Hendrik Andriessen en de Heerlense componiste Andrée Bonhomme.
Organist Jo Louppen, met medewerking van de sopraan Kim Savelsbergh. Muziek van o.a. César Franck, Hendrik Andriessen en de Heerlense componiste Andrée Bonhomme.
Koninklijke Harmonie "St.Caecilia" wordt voor deze gelegenheid uitgebreid met een heuse rock-band, solisten en een zanggroep. Een concert met gevarieerde muziek van onder andere Queen, Nightwish, Alan Parsons en vele anderen. Het geheel staat onder leiding van dirigent Erik Somers.
Organist Fons van der Linden speelt op het historische Weidtmann orgel werken van o.a. Samuel Wesley, Jean Langlais en Olivier Messiaen.
Georganiseerd door Orgelkring Echt-Susteren. Start: Parochiekerk Mariaveld-Susteren.
Kerkelijke vieringen, Reliekenstoet, Heiligenspel, Concerten, Beeldende kunst
Een zeer gevarieerd en afwisselend concert, dat 5 eeuwen muziek omvat, met orgelwerken en liederen uit de 16 de tot en met de 20 ste eeuw. Componisten als onder andere William Byrd, Henry Purcell, Franz Schubert, César Franck en Naji Hakim. Het programma doet recht aan de eeuwenoude traditie van de Heiligdomsvaart, maar loopt ook ... Lees verder
Het Wroclaw Baroque Ensemble” onder leiding van Andrzej Kosendiak. Het is 130 jaar geleden, dat Edith Stein in het Poolse Breslau geboren werd in een Joods gezin. Ze studeerde o.a. aan de universiteit van Freiburg filosofie en psychologie. In 1n 1922 ging zij over naar het Katholieke geloof. In Keulen trad zij in bij de ... Lees verder
Onder leiding van Arno Kerkhof verzorgen twee koren, “Kamerkoor Quartna” en “Vocaal ensemble Arabesque” met instrumentale begeleiding: Jo Louppen orgel en Elly de Bruijn contrabas, een concert met muziek van de familie Bach. Entree vrije gave De beide ensembles zingen enkel- en dubbelkorige werken ( vijf- tot negenstemmig) van vijf componisten uit de familie Bach. ... Lees verder
Francien Meeuwissen, Frans de Rijk en Stefano Rocco. Drie in Italië wonende muzikale professionals, Francien Meeuwissen ( Susteren, Brabants Conservatorium ), Frans de Rijk ( Venray, gespecialiseerd in renaissancemuziek) en Stefano Rocco (renaissance luit), Conservatorio di Verona, Universita di Bologna) brengen het programma Arduro d’Amore, het verhaal van 2 jonge mensen die elkaar treffen tijdens ... Lees verder
Nadere informatie volgt z.s.m.